۱۰ شغل که ۱۰ سال دیگر وجود ندارد

مشاغل دیجیتالی اقتصاد ما را به حرکت در می آورد – علی رغم اینکه خیلی طولانی نمی گذرد

دیجیتال

شما باید یک دهه گذشته در زیر صخره زندگی کرده باشید تا متوجه تغییراتی در بازار کار نشوید. مطمئناً عادلانه است که بگوییم که در ایرلند ، دیجیتال پیشرفت اقتصادی ما را بر عهده دارد. ما مطمئناً در عصر دیجیتال زندگی می کنیم و با این وجود فرصت های بسیاری به وجود می آید. ما شاهد معرفی مشاغل بیشتری هستیم و در بسیاری موارد مشاغلی که از یک دهه قبل ناشناخته بودند. در اینجا ده نمونه از شغل هایی که ده سال پیش نداشته ایم …

۱ Special متخصص بازاریابی دیجیتال

صنعت بازاریابی یکی از بسیاری از مواردی است که طی یک دهه گذشته شاهد تحولات پدیده ای بوده و بطور مداوم در حال پیشرفت است. به یک دهه برگردید و بیشتر بازاریابی آفلاین بود. ما ایمیل خوبی داشتیم ، اما اجرای امثال بازاریابی رسانه های اجتماعی ، بازاریابی جستجو و سایر رشته های بازاریابی دیجیتال وجود نداشت. اکنون؟ کاملاً بازسازی شده و فرصتهای جدید هیجان انگیزی را همیشه ارائه می دهد.

۲ Manager مدیر رسانه های اجتماعی

یک دهه پیش رسانه های اجتماعی در مراحل ابتدایی بسیار زیاد بودند. فیس بوک راه اندازی شده بود ، اما هنوز هم منحصر به دانشجویان هاروارد بود. کوتاه عمر Bebo هنوز به وجود نیامده است. لینکدین فقط یک ساله بود اما هنوز باید به درستی برخاست. توییتر چند سال دیگر فاصله داشت. اکنون تقریباً سه چهارم از بزرگسالان آنلاین به شکلی یا شکلی در رسانه های اجتماعی قرار دارند. این کار مانند مدیر رسانه های اجتماعی شغل هایی را به همراه داشت که تنها مسئولیت آن مدیریت شبکه های اجتماعی یک شرکت است. اهمیت رسانه های اجتماعی تنها در چند سال گذشته به رسمیت شناخته شده است و خوشبختانه برای افراد دیجیتالی شغل های زیادی را به همراه آورده است.

دانشجو

۳ Off رئیس ارشد گوش دادن

این نقش قدمی است از شغل مدیر شبکه های اجتماعی. این یک اصطلاح تازه است – اگر خود را CLO بنامید ، احتمالاً به نظر می رسد برخی جای خالی است ، اما ورود به این یک نقش عالی است. CLO تمام فعالیت های رسانه های اجتماعی و همچنین ارتباط چهره به چهره با مشتریان را مورد توجه قرار خواهد داد. به نظر می رسد یک نقش غیر معمول است ، اما کار یک CLO تهیه گزارش برای نشان دادن اثربخشی تلاشهای ارتباطی شرکت است. این تنها می تواند به نفع عملکرد کلی تجارت باشد.

۴ ٫ Blogger

وبلاگها از اواخر دهه ۱۹۹۰ به شکلی یا شکلی شروع شده اند. در حالی که در ابتدا به عنوان خاطرات آنلاین شروع می شدند ، وبلاگ ها در اوایل سال ۲۰۰۰ با محبوبیت زیادی رو به رو شدند و شروع به دستیابی به مخاطبان بسیار گسترده تری کردند. حتی چند سال پیش ، وبلاگ نویسی به عنوان حرفه ای نسبتاً ناشناخته بود. از بین بردن قالب کار سختی است و سرگرمی خود را به درآمد می رسانید اما می توان آن را انجام داد! به عنوان مثال از هافینگتون پست استفاده کنید – این وب سایت در واقع محبوب ترین وبلاگ جهان است و دارای ۱۱۰ میلیون کاربر ماهانه منحصر به فرد است. آریانا هافینگتون و همکار. نمونه ای افراطی است اما آنها تنها کسانی نیستند که در وبلاگ نویسی این کار را انجام داده اند. در اینجا فقط ده نمونه از وبلاگ نویسان حرفه ای وجود دارد – که به نظر می رسد چند میلیونر هستند.

بروشور

علاقه مندید

۵ ist متخصص SEO

اکثریت قریب به اتفاق مردم حتی نمی دانسته اند که سئو در سال ۲۰۰۴ از چه چیزی دفاع کرده است و اکنون برخی از مهمترین مشاغل دیجیتالی در سئو هستند. یک متخصص بهینه سازی موتور جستجو چه می کند؟ خوب ، خیلی صادقانه. اما نقش اصلی آنها افزایش بهینه سازی جستجو در وب سایت ها و محتوا است. شما می خواهید شرکت شما به عنوان مکانی برای هر کالایی که ارائه می دهید دیده شود. یک متخصص SEO در بهبود وب سایت شما و قرار گرفتن در صفحه اول نتایج جستجو شده و بهبود توانایی جستجوی مطالب شما تمرکز خواهد کرد تا به طور مرتب در جستجوهای کلمات کلیدی ظاهر شود.

۶ ٫ طراح برنامه

برنامه های تلفن همراه فقط در حدود چند سال گذشته بوده است. فروشگاه اپلیکیشن iOS فقط ۶ سال است که وجود دارد – همانند گوگل Play. این کار بسیاری از مشاغل جدید را وارد اقتصاد دیجیتال کرده است. برنامه های موبایل اکنون بیشتر و بیشتر متداول شده و کاربران تلفن های هوشمند آنها را بارگیری می کنند. سال گذشته ، اپل با بارگیری ۵۰ میلیونمین برنامه تاریخی بارگیری کرد. طراحان برنامه برای طراحی گرافیک و خلاقیت کلی برنامه ها و به روزرسانی های جدید ، چالش مهیج را برای افزودن به مبلغ در حال حاضر حیرت انگیز در فروشگاه های اپل و اندروید دارند.

خلاقیت

۷ Develop برنامه نویس

همکاری بین یک طراح برنامه و یک برنامه نویس برنامه هایی است که برنامه هایی را که از طریق تلفن استفاده می کنید ایجاد می کند. هنگامی که طراح برنامه کار خود را تمام کرد ، همه چیز را به برنامه نویس ارسال می کند که طرح را به صورت کد اجرا کند. نتیجه؟ یک برنامه جدید براق برنامه نویس طراحی ها را انجام می دهد و برنامه را به آنچه انجام می دهد انجام دهد – بنابراین اساساً همه چیز در پشت صحنه که شما نمی بینید – اما این همان چیزی است که به شما امکان می دهد از هر ویژگی برنامه های موردعلاقه خود استفاده کنید.

۸ Special متخصص خدمات ابر

تنها در پنج سال تا سال ۲۰۱۳ ، مشاغل متخصص در زمینه رایانش ابری رشد ۱۷۰۰٪ شگفت انگیز را تجربه کرد. رایانش ابری از اوایل سال ۲۰۰۰ به شکلی شکل یا شکل است اما در سالهای اخیر واقعاً از بین رفته است. این اصطلاح در یک کنفرانس Google در سال ۲۰۰۶ ذکر شد و از آن زمان تاکنون بخشی از دیجیتال بومی است. متخصص در این زمینه چه کاری انجام می دهد؟ این نقش شامل مهارت در سازوکارها ، دستگاه ها ، فناوری ها و غیره در فن آوری ها و خدمات ذخیره سازی ابر است.

۹ ٫ تحلیلگر بزرگ داده

اولا ، “داده های بزرگ” چیست؟ به عبارت ساده تر ، این به “حجم عظیمی از داده های ساخت یافته ، نیمه ساختار یافته و بدون ساختار است که پتانسیل استخراج اطلاعات را دارند”. همانطور که تصور می کنید ، این بخش وسیعی از داده ها را در بر می گیرد و کار یک تحلیلگر بزرگ داده را آسان نمی کند. گفته می شود ، تحلیلگران داده های بزرگ شغلی هیجان انگیز دارند که می توانند اطلاعاتی را کشف کنند تا شرکت خود را نسبت به رقبای خود سوق دهند.

۱۰ Min داده کاوی تحقیقات بازار

شناخت بازار شما برای کسب و کار موفق مهم است ، بنابراین در اینجا جایی است که یک معدنکار تحقیقات بازار شروع به کار می کند. آنها از طریق بازاریابی ، تعامل شما و غیره به نتیجه می رسند و گزارش های مختصری راجع به آنچه که کار می کند و چه چیزی برای محصول شما نیست ارائه می دهند. با داشتن تجربه ای فراوان ، آنها با ارائه داده های به روز و منظم در مورد عملکرد شرکت خود ، عملکرد کلی شما را ارتقا می بخشند. اکنون درک مهم از بازار و. آنچه از ده سال پیش در نقش های دیگر انجام می شد ، اکنون به یک کار خاص خود تبدیل شده است.

خب! حالا شما مالک آن هستید. ده شغلی که در سال ۲۰۰۴ ناشناخته بودند و نحوه عملکرد مشاغل در اقتصاد دیجیتال را شکل می دهند. همه ما خیلی زود به عصر دیجیتال عادت کرده ایم ، بنابراین بسیار تکان دهنده است که فکر کنیم این مشاغل ، با اقتصاد بسیار ما ، بسیار جدید هستندبازار. با این وجود ، آنها برای ماندن در اینجا هستند و همه راه های قابل دوام برای پیگیری هستند.

اکنون درخواست های دریافت مدارک تحصیلات تکمیلی ما در بازاریابی دیجیتال را در ماه اکتبر پذیرفته ایم. علاقه دارید بیشتر بدانید؟ هفته بعد به عصر آزاد ما بیایید – مکان ها محدود است ، بنابراین امروز کتاب خود را رزرو کنید.

پست های مرتبط:

   

 • با گوگل Analytics در زیر کلاه قرار بگیرید
 •  

 • درمان دیجیتال: تشخیص علائم حیاتی تجارت شما
 •  

 • ۷- ایده هایی برای تدوین برنامه محتوای وبلاگ کسب و کار خود
 • ایده

   

 • ۶ راه برای خوانندگان خود بخاطر محتوای تنقل پذیر گرسنه کنید
 •  

 • مشاغل بیش از حد مردم هستند: چشم اندازهایی را که از لحاظ احساسی در محتوای B2B شما سرمایه گذاری می شود دریافت کنید

دوره دیپلم تحصیلات تکمیلی
به * – هیچ آموزش برای مشارکت آموزشی خودآموز شرکت مشارکت آموزشی
نام *
نام خانوادگی *
وضعیت چشم انداز -None-A Lead New- بدون تماس با B 10٪ NotualCC 30٪ InD واجد شرایط ۵۰٪ ثبت نام تأیید شده / پرداخت نشده ۷۰٪ ثبت نام تأیید شده ۸۰٪ برنامه StageF 90٪ صورتحساب G 95٪ سپرده پرداخت شده ۱۰۰٪ PaidI 0٪ سرب واجد شرایط OutJ PostponedK LostL DuplicateM به یک PartnerN به اطلاعات مربوط به اشتباه کاذب مراجعه شده است تلفن تلفنی نیست کار نمی کند مراجعه به مجوز SalesP به بازاریابی مراجعه شده به مشاغل وب سایت مراجعه به مشاغل TeamP ارجاع شده به TeamP ارجاع شده به Corporate TeamQ مراجعه شده توسط یک پرسشنامه / StudentR بسته شده توسط عملیات
ایمیل *
نام شخص
تلفن *
کشور * -None-متحده KingdomUnited StatesIrelandAustraliaAfghanistanAland IslandsAlbaniaAlgeriaAmerican SamoaAndorraAngolaAnguillaAntarcticaAntigua و BarbudaArgentinaArmeniaArubaAustriaAzerbaijanBahamasBahrainBangladeshBarbadosBelarusBelgiumBelizeBeninBermudaBhutanBoliviaBosnia و HerzegovinaBotswanaBouvet IslandBrazilBritish اقیانوس هند TerritoryBrunei DarussalamBulgariaBurkina FasoBurundiCambodiaCameroonCanadaCape VerdeCayman IslandsCentral آفریقایی RepublicChadChileChinaChristmas IslandsCocos (کیلینگ) IslandsColombiaComorosCongoCongo، دموکرات RepublicCook IslandsCosta RicaCote D’IvoireCroatiaCubaCyprusCzech RepublicDenmarkDjiboutiDominican RepublicEcuadorEgyptEl SalvadorEquatorial GuineaEritreaEstoniaEthiopiaFalklandجزایر (مالویناس) جزایر فارو IslandsFijiFinlandFranceFrench GuianaFrench PolynesiaFrench جنوبی TerritoriesGabonGambiaGeorgiaGermanyGhanaGibraltarGreeceGreenlandGrenadaGuadeloupeGuamGuatemalaGuernseyGuineaGuinea-BissauGuyanaHaitiHeard جزایر و مک دونالد IslandsHoly مشاهده (شهر واتیکان) HondurasHong KongHungaryIcelandIndiaIndonesiaIran، RepublicIraqIsle اسلامی ManIsraelItalyJamaicaJapanJerseyJordanKazakhstanKenyaKiribatiKorea، RepublicKorea، RepublicKosovoKuwaitKyrgyzstanLao، دموکرات RepublicLatviaLebanonLesothoLiberiaLibyan عرب JamahiriyaLiechtensteinLithuaniaLuxembourgMacaoMacedonia مردم، یوگسلاوی سابق RepublicMadagascarMalawiMalaysiaMaldivesMaliMaltaMarshall IslandsMartiniqueMauritaniaMauritiusMayotteMexicoMicronesia، فدرال StatesMoldova دموکراتیک خلق، جمهوری موناکو مغولستان مونته گرومونستراد موروکو موزامبیکMyanmarNamibiaNarusNepalNetherlandsNetherlands AntillesNew CaledoniaNew ZealandNicaraguaNigerNigeriaNiueNorfolk جزیره شمالی ایرلند شمال مارین یک قلمرو IslandsNorwayOmanPakistanPalauPalestinian، OccupiedPanamaPapua جدید GuineaParaguayPeruPhilippinesPitcairnPolandPortugalPuerto RicoQatarReunionRomaniaRussian FederationRwandaSaint HelenaSaint کیتس و NevisSaint LuciaSaint پیر و MiquelonSaint وینسنت و جهان GrenadinesSamoaSan MarinoSao تومه و PrincipeSaudi ArabiaSenegalSerbiaSeychellesSierra LeoneSingaporeSlovakiaSloveniaSolomon IslandsSomaliaSouth AfricaSouth گرجستان و جنوب ساندویچ IslandsSpainSri LankaSudanSurinameSvalbard و ژان MayenSwazilandSwedenSwitzerlandSyrian RepublicTaiwan عرب، استان ChinaTajikistanTanzania، ایالات RepublicThailandTimor-LesteTogoTokelauTongaTrinidad و TobagoTunisiaTurkeyTurkmenistanTurks & Caicos IslandsTuvaluUgandaUkrainU Emirates Arab Emirates ایالات متحده کوچک جزایر دور افتاده اروگوئه UzbekistanVanuatuVenezuelaViet NamVirgin Islands، IslandsVirgin، USWallis & FutunaWW SaharaYemenZimbabweZZ
کی می خواهید تحصیل کنید؟ -هیچ- به محض وجود مکانی در ۱-۳ ماه در ۳-۶ ماه فقط در حال حاضر تحقیق می کنید
عضویت در خبرنامه
استعلام رویداد
دوره
ابتدا روی کانال کلیک کنید
کانال آخرین کلیک
اول روی متوسط ​​کلیک کنید
متوسط ​​آخرین کلیک
ابتدا روی صفحه فرود کلیک کنید
صفحه فرود آخرین کلیک
ابتدا روی کمپین کلیک کنید
کمپین آخرین کلیک
مدت آخرین کلیک
صفحات بازدید شده
تعداد بازدیدهای وب سایت
زمان در وب سایت گذشت
منطقه زمانی
دوره علاقه -None-PDDM-WebPG-WebMA-WebPDMM-WebPDSM-WebPDSMM-WebPDSP-WebPDDS-Web Modules IndividualCorporate StudentCorporate OptionunityPartnociation OptionunityReferred از Persessect / StudentRefer to IBATRefer to ECommerce for Review
فرم URL